אודות

שלום!

שמי ארז בטאט, ואני הוגה דעות, חוקר תורות רוחניות וחוקר קוגניציה המתמחה בחקר הקוואליה השכלית (החוויה הסובייקטיבית של המציאות כפי שאנחנו חווים אותה בשכלנו). כמו כן אני מתמחה בחקר השפעת חומרים משני תודעה, ובמיוחד קנאביס על תפיסת המציאות והיכולות השכליות. אני ארכיטקט תוכנה ומומחה ביטחון מידע בהכשרתי, ושירתתי בתפקידי מפתח בחברות מובילות בעמק הסיליקון לפני שפרשתי על מנת להתמקד בחקר התודעה.

את העשור האחרון ביליתי במחקר שמטרתו היתה למצוא רמזים לקיומו של המנגנון המטאפיזי (קוונטי), שמאפשר לבני האדם להיות מודעים לעצמם. המחקר הוביל לפרסומה של תיאורית קוטביות התודעה – סדרה של עשרה מאמרים המתארים את המנגנון האמפירי העל גשמי שיוצר את תפיסת הזמן והמרחב, וכוללים את תיאורית קוטביות השכל, תיאורית קוטביות הזמן, תיאורית קוטביות הלשון, תיאורית קוטביות האוטיזם ותיאורית קוטביות הקנאביס.

ב 2017 ייסדתי את מכון קריאורג לחקר התודעה במדינת וושינגטון שבארה״ב (CRIORG Institute), מכון המתמחה במיפוי המנגנון העל גשמי של השכל האנושי. ב 2018 פרסמתי את ספרי It’s About Time, בו הסברתי כיצד משפיעה תחושת הזמן על הדמיון, ההיגיון, הזיכרון והקלט החושי.

בימים אלו אני עובד עם עמיתים בארץ ובעולם על מנת להמשיך ולפתח את מחקרי, מייצר תוכן הקשור בנושא מבנה ומנגנון התודעה, מרצה, ומספק שירותי ייעוץ אישיים, זוגיים ועסקיים. במקביל אני מנגיש גופי ידע רוחניים שונים מידי שבוע ביוטיוב. ניתן ללמוד איתי במכללת אור האחד, אותה ייסדתי ב 2023, וכן במסגרת קורסים נפרדים אותם אני מעביר במשך השנה.