איך להשתמש בקנאביס כחדר כושר לתודעה וליכולות הקוגניציה

סדנת זום  |  6 מפגשים ימי חמישי ב 20:00,  החל מ 31.8

לצמח הקנאביס יש השפעה משמעותית על היכולות השכליות שלנו – הוא משנה את הפרספקטיבה הרציונאלית שלנו, את מיקוד הדמיון, וכמובן את יכולות הזיכרון.

מדענים חקרו את ההשפעה של קנאביס על המוח. אבל מה בדיוק קורה לנו בשכל? מדוע לעיתים נמצא עצמנו מוצפים ברעיונות? מדוע ואיך משתנה הזיכרון ומה קרה לדמיון בלי ששמנו לב? כיצד הקנאביס משתיק ומרגיע לנו את השכל ומדוע לעיתים הוא עושה בדיוק ההיפך?

הצטרפו לארז בטאט, חוקר קוגניציה המתמחה בהשפעה של צמח הקנאביס על היכולות השכליות, לסדנה מיוחדת במינה שתשפוך אור על תעלומת הצמח המופלא הזה.

בקורס נלמד כיצד הקנאביס משפיע על ההיגיון, הדמיון והזיכרון, ונבין את הסיבה לשינויים הרצויים והבלתי רצויים שנגרמים כתוצאה מצריכת THC. יחד נרכוש כלים מעשיים שיאפשרו לכם להשתמש בקנאביס באופן יעיל ושיטתי על מנת לאמן את השכל, לשפר את יכולות הקוגניציה, ולמזער את תופעות הלוואי השכליות הנגרמות משימוש קבוע כגון ערפול הזיכרון.

במידה ויהיו משתתפים שיעשנו בזמן השיעור ויסכימו להתראיין תוך כדי העישון, נבצע בחלק מהשיעורים המחשה מעשית של השינויים הקוגנטיביים בזמן אמת (לצורך המחשה דרושה הפוגה בעישון של לפחות 24 שעות לפני השיעור. ההמחשה לא תוקלט אם המשתתפים לא ירצו בכך).

נדרש אישור לפני הרשמה לקורס

בלחיצה על כפתור ה״שליחה״ אני מצהיר.ה כי אני מעל לגיל 18, ומודע/ת היטב לחוקים והתקנות במדינה בה אני שוכן בנוגע לשימוש בקנאביס, ושבקורס הזה ידונו נושאים הקשורים בשימוש בחומרים משני תודעה שעלולים לגרום להשפעות בלתי רצויות ואף להתמכרות. אני מבינ/ה שהמידע שינתן בקורס איננו מעודד לעשות כל שימוש במידע בניגוד לחוק ואינו מעודד שימוש בחומרים משני תודעה״.

לאחר וידוא התאמתך לקורס ישלח אליך למייל\לווטאפ קישור להרשמה

בסדנה נלמד:

פרטים טכניים

מועד הקורס: ימי חמישי, החל מ- 31 באוגוסט ועד ה 19 באוקטובר
בשעה 20:00 בזום

הקורס מיועד לבני 18 ומעלה

תניית פטור: בהרשמה לקורס זה איננו מעודדים שימוש בצמח הקנאביס!
האתר/ ארז בטאט, אינו מעודד או ממליץ לצרוך כל חומר שהוא, ולא יהיה אחראי על כל שימוש מסוג זה.
בהרשמה לקורס הנרשם מצהיר כי הוא מודע היטב לחוקים והתקנות במדינה בה הוא שוכן.
המידע שינתן בקורס איננו מעודד לעשות כל שימוש במידע בניגוד לחוק.

על המרצה:

ארז בטאט חקר את השפעת הקנאביס על הקוגניציה, הקלט החושי ותחושת הזמן במשך למעלה מעשור. במחקרו פורץ הדרך רואיינו למעלה מ 500 איש לפני ותוך כדי השימוש בקנאביס על מנת למפות את התנועה התודעתית שהתרחשה בזמן ההיי. הוא תיאר את ממצאיו בספרו It’s About Time שפורסם ב 2018, ובסדרת מאמרים מדעיים שפורסמו ב 2022. מאמרים אלו מתארים את השפעת הצמח על תחושת הזמן, וכן על התנועה הקוגנטיבית הדו-קוטבית שגורמת לנו לחוות שינויים בתצורת הדמיון, ביכולות עיבוד ההגיון, באופן פעולת הזיכרון, בצורת הדיבור ועוד תופעות שכליות רבות אחרות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן