קהילה

ברוכים הבאים לקהילת ״חוקרים תודעה עם ארז בטאט״!

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה הולכת וגדלה של אנשים המעוניינים להבין כיצד עובד שכלם, וכיצד הוא שונה משכלם של אחרים. מלבד הודעות על תוכן חדש, תוכלו להצטרף לאירועי קהילה שונים שיערכו מדי פעם. ניתן להצטרף לקהילה דרך קבוצת ווצאפ סגורה או פתוחה (בה אפשר להגיב, לשאול שאלות וכו׳). כמו כן אתם יכולים לעקוב אחרי תכניי ביוטיוב וברשתות החברתיות השונות.

תיאורית קוטביות התודעה ממחישה כיצד כאשר מדובר בשכל האנושי, כולנו נבראנו בצלם אחד. כמו כן היא ממחישה שכשם שישנם שני מינים לגוף האדם (זכר ונקבה), ישנם גם שני מינים לתודעה המטאפיזית – חוכמתולוגים ובינתולוגים. התיאוריה מצביעה על השוני בתצורת הזיכרון, ההיגיון והדמיון בן שני המינים האלו, וכיצד שוני זה גורם לאינסוף אי הבנות, קצרים בתקשורת, ואפילו פילוג פוליטי. החזון שלי הוא שתיאורית קוטביות התודעה תשמש ליצירת כלים שיסייעו לבני האדם להבין את עצמם ואת זולתם טוב יותר, ותשמש כגשר תקשורתי למיגור קונפליקטים בין אישיים, חברתיים ופוליטיים, על מנת להפיץ שלום ואחווה ברחבי העולם.

אנשים רבים נרתמו למינוף חזון זה, ומתנדבים לסייע במאמץ על ידי עזרה בהפצה של התיאוריה בחוגים האקדמיים על מנת לשפרה ולפתחה, ביצירת כלים למינופה (כגון אתר זה), בניהול פרוייקטים ובתחומים נוספים רבים. העבודה רבה – אנו זקוקים למתרגמי תוכן מעברית לאנגלית ולהיפך, מתנדבים להעלאת כתוביות ליוטיוב, מנהלי קהילה, מפיצי תוכן ברשתות החברתיות ועוד. אם אתם מעוניינים לתרום מזמנכם ולסייע, אנא צרו עימי קשר.

מפגש קהילה- 14.5.22 

מפגש קהילה- 6.10.22 שוברים את הבדידות הרוחנית

מפגש קהילה- 17.11.22 

מפגש קהילה סוגרים שנה – 29.12.22 

מפגש קהילה ראשית האביב- 24.4.23

פייסבוק

WhatsApp