שירותים > סדנאות אומנות השליטה בריבונות

סדנאות אומנות השליטה בריבונות

סדנאות אלו הן סדנאות מתמשכות המיועדות לבוגרי אומנות אהבת הצלילות, שמרגישים שהם עדיין רוצים ליווי מארז ותמיכה קבוצתית במסעם המתמשך למיגור סופי ומתמשך של התלות בקנאביס. 

בסדנה זו נמשיך לחזק את הצלילות ואת הריבונות שרכשנו בסדנה ההתחלתית. נמשיך לחזק את המילה האישית שנשחקה עם התלות, ונוודא שהשלום והרוגע בין הילד הפנימי והמבוגר הפנימי יתמשכו כדי למנוע את חזרת המאבק של השליטה בשימוש האישי בקנאביס. הסדנאות מיועדות לאלו המעוניינים להמשיך ולהנות מיתרונות הקנאביס בצורה בטוחה ונבונה.

נפגש כל יום ראשון ב 20:30, נדבר על אתגרים ועל פתרונות, נחדש חוזים או נפטר מהם כשכבר אין צורך, ונעמיק בהבנה כיצד הקנאביס משפיע על התודעה. כמו כן ארז יחלוק טיפים וטכניקות לשימוש יעיל בקנאביס כחומר מרחיב תודעה, מתוך האמונה שאם משתמשים בקנאביס ככלי תודעתי אז מחויב המציאות שתכיפות השימוש תרד.

בוגרי אומנות אהבת הצלילות יכולים להרשם לאומנות השליטה על פי רצונם, מתי שמרגישים שיש צורך בחיזוק הריבונות.
התשלום הוא ₪250 ש״ח לחודש או חלק ממנו. המחיר לתלמידי מכללת אור הלשון הוא ₪150 בחודש.

"

שמעו סיפור…לפני חמישה שבועות חבר שולח לי סרטון על איזה בחור בשם ארז שמציע לעשות סדנא להשגת ריבונות על צריכת קנאביס.

סדנא שבא אתה עובר תהליך שבסופו "אתה מנהל את צריכת הקנאביס שלך ולא היא אותך".

מכירים את זה שאתם מתנהלים בין ג'ויינט לג'ויינט? שלא משנה מה קורה תמיד יש ג'ויינט באזור שמלווה את מה שעושים או שזה לפני, או שזה אחרי או שזה תוך כדי.

אז כששמעתי על הסדנא חשבתי שזה יכול להיות ממש משהו שיכול להועיל לי. מה אכפת לי, סדנא  שאתה שיוצא ממנה ריבון על הבחירה שלך. מנהל את הצריכה שלך. סדנא שנותנת מקום לאהבה שלך לקנאביס, לא מוחקת או מעלימה אותה, אלא נותנת לה את המקום הראוי, את המקום המידתי בחיים שלך.

נשמע נהדר לא? אז זהו שאליה וקוץ בה.

כדי לעבור את הסדנא צריך להתחייב בעיקר כלפי עצמך שאתה מפסיק צריכה למינימום שלושה שבועות. אני, לא לעשן שלושה שבועות??? רצוף??? עדיף כבר למות.

החלטתי לוותר, עישנתי ג'ויינט במרפסת והלכתי לישון. כשקמתי בבוקר הרגשתי אחרת. חשבתי מה כל כך מפחיד? מה כל כך מרתיע אותי? האם אני כל כך תלוי בקנאביס שרק המחשבה על להפסיק לשלושה שבועות מעוררת אצלי חרדה כל כך גדולה.

ישר הבנתי שאני בבעיה. ואולי לא סתם נתקלתי בסרטון אתמול, היקום מנסה להגיד לי משהו. בלי לחשוב, מהר לפני שאתחרט נרשמתי לסדנא.

בסדנא פגשתי חברים להרפתקאה, קבוצה קטנה איכותית ואינטימית שבה אפשר לדבר פתוח, בלי לחשוש שישפטו אותך, בלי שיעבירו עליך ביקורת. כל אחד בא עם הסיפור שלו. עם המורכבות של היחסים שלו עם הקנאביס. בהנחיה רגישה וחכמה הצלחתי להפסיק לעשן לשלושה שבועות ודי בקלות. יש כאלה שזה היה להם יותר קל, יש כאלה שהיה להם יותר קשה. אבל מי שנשאר בקבוצה הצליח להשיג את מה שהגיע בשבילו.

בשבילי זה היה לחתוך צריכה בחצי. העובדה שאני מטופל בקנאביס רפואי ברישיון גרמה לכך שהצריכה שלי הפכה ללא מבוקרת, לפרועה, ללא מידתית. הרישיון יכול להיות חרב פיפיות- מעשנים כמה שיש. גם אם לא צריך.

בסדנא הבנתי שיש לי יכולת להחליט כמה אני רוצה לצרוך ומתי. קיבלתי שליטה על הגוף שלי בחזרה.

היום אני מחליט מתי לצרוך, יש לי ריבונות מלאה על צריכת הקנאביס שלי.

נ.ב
אמנם עבר רק שבוע מהחזרה לעישון אבל חשוב לי לציין שכרגע אני עומד על הפחתה של 80% מהצריכה שלי. יכול להיות שזה יעלה. אבל זה כבר לא יחזור למה שהיה פעם.

בקיצור אם משהו ממה שכתבתי מדבר אליכם, מציע לכם להתנסות, לבוא לראות. מקסימום תצליחו .